Hoşgeldin Ziyaretçi  Giriş |  Kayıt Ol   1 tane yeni mesajın var

Kullanım Şartları Yazdır

Tedavix.com’a hoşgeldiniz.

Tedavix.com üyeler tarafından sağlıkla ilgili tecrübe ve bilgi paylaşmının yapıldığı ve bu paylaşımın bir arama motoru vasıtası ile aranabildiği bağımsız ve sosyal bir platformdur.

Lütfen Tedavix.com’un kullanımı ile ilgili şartları ve siteyi kullanmaya devam ederek kabul etmiş sayılacağınız koşulları dikkatli bir biçimde okuyun. Eğer kullanım şartlarını okuduktan sonra onaylamıyorsanız, Tedavix.com sitesini kullanmayabilirsiniz.

Şu anda okumakta olduğunuz ve Tedavix.com bünyesine yayınlanan kullanım şartları metni, tek ve bağlayıcı sürümdür.

DİKKAT:

Tedavix.com hiçbir şekilde profesyonel sağlık ürünü, sağlık servisi, sağlık hizmeti ya da tavsiyesi sağlamaz.

Tedavix.com kapsamında yer alan tüm metin, ifade, görsel, video ve her türlü içerik yalnızca eğitim amaçlı kullanılabilir ve profesyonel sağlık tavsiyesi, teşhis, tedavi yöntemi ya da danışmanlık hizmeti yerine geçmez. Profesyonel sağlık danışmanlığı ve hizmetleri gerektiren durumlar; kesin olgulara dayanan ve bir uzman tarafından özel olarak değerlendirilmesi gereken münferit olaylardır. Tedavix.com’da yer alan içeriklerin hiçbiri profesyonel danışmanlık, teşhis, tedavi veya tavsiye yerine geçmez. Tedavix.com’da sözü geçen herhangi bir belirti veya rahatsızlığın tehşisi ve tedavisi için mutlaka konuyla ilgili nitelikli bir hekime veya resmi sağlık kuruluşlarına danışın.

Tedavix.com bünyesinde yer alan, ilgili aramalarda sonuçlarda görüntülenen, geçmişte yer almış ya da gelecekte yer alacak hiçbir ürün, servis, tıbbi araştırma, rapor, teori, bilgi veya tavsiye için doğrudan ya da dolaylı olarak Tedavix.com sorumlu tutulamaz.

Tedavix.com’un kabul edilebilir kullanım şartları:

Tedavix.com; kullanıcı toplulukları ve sağlık bilgisi odaklı bir arama motoru ve kullanıcıların birbirleri ile sağlık konusunda bilgi / fikir alışverişi yapabilecekleri bir internet sitesidir.

Kullanım koşullarını onaylamak ve Tedavix.com’u kullanmaya devam edebilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Kullanım koşullarını kabul ederek veya Tedavix.com’u kullanmaya devam ederek en az 18 yaşında olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Tedavix.com’u kullanmaya devam etmek ifadesinin kapsamı; arama motorlarını kullanarak arama yapmak, üyelerle her türlü bilgi / içerik alışverişinde bulunmak, paylaşılan bilgileri görüntülemek, okumak ve alıntılamak, siteye yazı, görsel, video veya diğer türlerde içerik yüklemek, Tedavix.com’un gelişimine katkıda bulunmak veya Tedavix.com’a herhangi bir şekilde erişmek ve içerikten yararlanmak olarak açıklanabilir.

Kullanım şartlarını kabul ederek veya Tedavix.com’u kullanmaya devam ederek; uygulamada olan tüm yerel ve uluslararası hukuk kurallarına uyacağınızı ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan, kabul edilen ve uygulanan tüm düzenleme, genelge, yönetmelik ve kurallara uygun davranacağınızı taahhüt etmiş olursunuz. Bilinçli veya bilinçsiz şekilde, bu taahhütünüze aykırı olarak gerçekleştirmiş olduğunuz herhangi bir eylem veya davranışınızdan, hiçbir şekilde Tedavix.com sorumlu tutulamaz. Tedavix.com’u kullanarak ya da Tedavix.com sitesine erişerek yapmış olduğunuz tüm eylem ve işlemlerden sizin dışınızda hiçkimse / hiçbir kurum ya da kuruluş direk ya da dolaylı olarak sorumlu değildir.