Hoşgeldin Ziyaretçi  Giriş |  Kayıt Ol   1 tane yeni mesajın var

Hakkımızda Yazdır

Tedavix.com’a hoşgeldiniz.

NEDİR?

  • www.tedavix.com , 2009 mart ayında ilk defa online olup interaktif ortama geçmiştir
  • Tedavix.com, sağlık konulu bilgilerin, tecrübelerin üyelerce paylaşıldığı bir sosyal paylaşım sitesidir.

Sağlık konularında bilgi almak isteyen kişiler ücretsiz üye olup soru sorabilir, sorulara cevap verirler.

Tedavix.com’da soruları konun uzmanları da cevaplayabilirler. Sağlık konu topluluklarında üyeler ropörtajlar, makaleler, videolar, üye ve uzmanların soru-cevap bölümleri ile bilgilenmekte ve diğer üyeler ile iletişime geçebilmektedirler.

BİZ KİMİZ?

Tedavix.com, internet sektöründe yılların tecrübesine sahip, başarılara imza atmış bir ekip tarafından geliştirilmiştir.
Tedavix.com, geçmişte Türkiye’nin ilk elektronik işe alım sitesi www.kariyer.net’in kurucu ekibi tarafından geliştirilen bir sağlık projesidir.

NEDEN TEDAVİX.COM?

Türkiye’de sağlık konusunda kişilerin bir siteden bilgi alabilecekleri aynı zamanda diğer üyeler ile iletişime geçebilecekleri, konunun uzmanları tarafından da bilgi desteği alabilecekleri bir oluşumun eksikliğini fark eden ekibimiz, 2009 yılında bu alanda girişimde bulunmaya karar verdi.

AMACI

Tedavix.com, kişileri nsağlık konularında doğru bilgilenmesini sağlama amacını taşır. Üyelerin, tedavix.com sayesinde konulu ropörtajlar, makaleler, videolar, en yeni basın duyuruları ve bilgi paylaşımı içinde oldukları sağlık topluluklarında en düzgün ve yetkin bilgilere ulaşmaları, tartışabilmeleri amacını güder.