Hoşgeldin Ziyaretçi  Giriş |  Kayıt Ol   1 tane yeni mesajın var

Yüzdeki kılcal damarların genişlemesini gidermek için nasıl bir tedavi uygulanır?

Ve bu operasyon ne kadar zaman alır?
10 yıl önce  soruldu. Durum: Açık
Konular: kılçal damarlar, cildiye
Soruyu arkadaşına gönder

Not: BU SAYFADAKİ SORULAR VE CEVAPLAR TEDAVİX.COM ÜYELERİ TARAFINDAN OLUŞTURULMAKTADIR.
Hiçbir tedavix.com üyesi hastalıklara teşhis koymaya yetkili değildir. Üyeler, yaşadıkları tecrübeleri paylaşarak soruları cevaplandırmalıdır. Tedavix.com, cevaplanan soruları, teşhis ve tedavi karşılığı olarak görülmemesini tavsiye eder. Her rahatsızlığınızda mutlaka her zaman doktora danışınız.

 • Özellikle yüz, boyun,dekolte ve el üstü için yapılan uygulamalar sonucunda cildin genel kalitesinde en az 3-5 senelik bir gençleşme, kırışıklıklarda azalma ve aynı anda bu bölgelerde var olan kızarıklıklar ve lekelerde azalma meydana geldiğinden, ciltte parlaklık ve gençleşme söz konusu olması ile birlikte sarkmalarda toparlama özelliğine da sahip bir yöntemtir.

  Uygulamalar son derece pratik olup yapılan bölge sayısına göre ortalama 15-30 dakika sürer. Cihazların soğutucu sistemleri mevcut olduğundan ağrı yapmaz. Uygulamadan sonra cilt çok hassas ise hafif bir kızarıklık meydana gelebilir kısa sürede kaybolur. Özel herhangi bir bakım gerektirmez, ortalama 3-5 seans ayda bir şeklinde uygulanır,ciltte görülen genel gençleşme her seansla birlikte görülmesi ile birlikte bir kaç ay içersinde maksimum sonuca ulaşır.  


  Kaynak :
  10 yıl önce cevaplandı.  |  Raporla
  Bu cevap işinize yaradı mı?       

 • Özellikle yüzde ve bacaklarda sık görülen kılcal damar genişlemelerine etkili çözüm lazer tedavisidir. Gebelerde bile güvenle kullanılabilen lazer yöntemiyle 1-6 seansta sonuç alınabiliyor. Ayrıca doğumda bebeklerin ciltlerinde görülen kırmızı lekeler için de lazer kullanılabiliyor.
  Kaynak : http://saglikplatformu.com/haberler/Ayrinti.asp?HaberNo=841
  10 yıl önce cevaplandı.  |  Raporla
  Bu cevap işinize yaradı mı?       

Cevabımı ekle

                 
Diğer üyeler cevap yazdıklarında beni uyar...
Cevaplar yasal olmayan içerik veya kişilik hakkına saygısızlık içeremez.



İlgili üyeler

Web Sonuçları