Hoşgeldin Ziyaretçi  Giriş |  Kayıt Ol   1 tane yeni mesajın var

Depresyon ilaçları kullanıldıktan sonra baş ağrısı ya da baş dönmesi yaparmı?

Yoksa bunlar bu tür ilaçların genel bir yan etkisi midir?
10 yıl önce  soruldu. Durum: Açık
Konular: sağlık, nöroloji
Soruyu arkadaşına gönder

Not: BU SAYFADAKİ SORULAR VE CEVAPLAR TEDAVİX.COM ÜYELERİ TARAFINDAN OLUŞTURULMAKTADIR.
Hiçbir tedavix.com üyesi hastalıklara teşhis koymaya yetkili değildir. Üyeler, yaşadıkları tecrübeleri paylaşarak soruları cevaplandırmalıdır. Tedavix.com, cevaplanan soruları, teşhis ve tedavi karşılığı olarak görülmemesini tavsiye eder. Her rahatsızlığınızda mutlaka her zaman doktora danışınız.

  • İlacınız bittikten sonra doktorunuza kontrole gitmeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır.Çoğu ilacın yan etkisi vardır.
    Kaynak :
    10 yıl önce cevaplandı.  |  Raporla
    Bu cevap işinize yaradı mı?       
    İyi Cevap

  • Depresyon ilaçlarında uyuşturucu ve bağımlılık yapma etkisi vardır. Baş ağrısı, alışkanlık yaptıktan sonra kullanılmadığı zamanlarda olabilir.
    Kaynak :
    9 yıl önce cevaplandı.  |  Raporla
    Bu cevap işinize yaradı mı?       

Cevabımı ekle

                 
Diğer üyeler cevap yazdıklarında beni uyar...
Cevaplar yasal olmayan içerik veya kişilik hakkına saygısızlık içeremez.



İlgili üyeler

Web Sonuçları